Uchwyt na zabawki

Uchwyt na zabawki

Wolnostojący uchwyt na zabawki doskonale sprawdzi się zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Stanowi on niezastąpioną pomoc podczas terapii i zabawy z naszym malcem.

W skład zestawu wchodzi stabilna podstawa, uchwyt z ośmioma otworami oraz osiem kolorowych plastikowych kółeczek do zawieszania zabawek. Dzięki możliwości łatwej regulacji wysokości uchwytu, może on być użytkowany w różnych pozycjach – leżącej, półsiedzącej, siedzącej, a także stojącej – zależnie od wieku i możliwości dziecka.

Zabawki stymulują  postrzeganie, rozwój zmysłów maluszka, a także pomagają pracować nad sprawnością manualną i ruchową, m.in. ćwicząc koordynację oko-ręka. W zależności od sposobu prowadzenia terapii możemy także wykorzystać zalety zabawek multimedialnych (np. grających, świecących itp.)

Używając uchwytu  wraz z wybranymi przez siebie zabawkami dziecko będzie mogło m.in. :

  • ćwiczyć zdolności manualno-ruchowe,
  • ćwiczyć koncentrację uwagi,
  • stymulować rozwój zmysłów, poprzez doznawanie nowych bodźców za pomocą różnych kolorów, kształtów, dźwięków oraz faktur zabawek,
  • bawić się

Uchwyt na zabawki został wykonany w trosce o bezpieczeństwo użytkowania, a zastosowane  materiały gwarantują korzystanie z pałąka przez długi czas.

Zabawki oraz poduszka BodyMap® R nie wchodzą w skład zestawu.

Tabela rozmiarowa

 

A – Szerokość,  A1 – Szerokość,  B – Długość, C – Wysokość,  C1 –  Wysokość

ROZMIAR Pomiar [cm]
A A1 B C C1
1 76 70 100 80 – 113 75 – 108