Pokrowiec Bawełniany

Pokrowiec Bawełniany

Bodymap Frottebodymap frotte (1)Pokrowiec FrottePokrowiec Frotte

FrottePokrowiec na poduszki BodyMap zostały wykonane z miękkiej, przyjemnej w dotyku bawełny w 5 modnych kolorach. Materiał jest obojętny dla skóry pacjenta, przepuszcza powietrze, doskonale wchłania pot, przeciwdziała powstawaniu odleżyn i otarć naskórka. Pokrowiec jest idealnie dopasowany do kształtu poduszki, nie zsuwa się ani nie marszczy. Dzięki wykończeniu z elastycznej gumki można go z łatwością nałożyć na poduszkę BodyMap. Nadaje się do prania z podobnymi kolorami w pralkach automatycznych w temperaturze 30°.

 

Teraz pokrowiec dostępny w 5 różnych kolorach:

BodyMap pokrowiec frotte

Black

Mint

Mint

BodyMap pokrowiec frotte

Coral

BodyMap pokrowiec frotte

Melange

BodyMap pokrowiec frotte

Blue

Odcienie kolorystyczne mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciach.

Pokrowiec posiada unikatowe certyfikaty:

  • OekoTex® Standard 100, który gwarantuje obojętność i przyjazność dla skóry człowieka, Dzięki zastosowaniu dzianiny bawełnianej posiadającej atest Oeko Tex, wyrób jest obojętny dla skóry pacjenta i doskonale odprowadza pot. Od 1992 roku Oeko-Tex® Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich

OekoTex® Standard 100
  • Międzynarodowy Znak Bawełny, który służy do oznaczenia czystej bawełny oraz wyrobów finalnych wykonanych z wysokiej jakości włókna uzyskanego z surowej bawełny.

miedzynarodowy znak bawełny
Pokrowiec Frotte

Pokrowiec bawełniany dopasowany jest do kształtu i rozmiaru wybranej poduszki Bodymap.

W celu zminimalizowania ryzyka powstania odleżyn zalecamy stosowanie pokrowca bawełnianego z każdą poduszką BodyMap, jeśli nieprzerwany okres jej użytkowania jest dłuższy niż 2 godziny dziennie. Dla osób użytkujących nieprzerwanie poduszkę BodyMap przez czas dłuższy niż 8 godzin zaleca się stosowanie pokrowca termo aktywnego VISMEMO. W przypadku osób podatnych na powstawanie odleżyn, które użytkują poduszkę BodyMap nieprzerwanie dłużej niż 8 godzin, bezwzględnie zaleca się stosowanie pokrowca bawełnianego wraz z podkładką napowietrzająco-masującą!